KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983022
nr 1298 3022
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1877, Nattfiske. Olja på duk, 43x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:49:08
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr